Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Lachcha Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
2.79 €*0.93€ per 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.705€ per 100g 282g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.45€ per 330g 330g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.49 €*1.247€ per 100g 360g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.90€ per 100g 200 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.249 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87 € per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.40€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Fenugreek seeds, Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, Bulk package, TRS, 300g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Bottle Gourd, Lauki, Ghi, Suraikai, Indian Vegetable, 1 piece (600g-700g)
Butter Chillies, Curd Chillies, Ostemasse Chillies, Molke-chili, Quark Chilischoten, Annam, 100g
Bombay Mix, Indian Snacks, Namkeens, Haldirams, 200g 




