Idly Rice, South Indian Rice, Werkeloos Rijst, Idli Riso, Idly Reis, Idly Riz, ENESAR, 5kg
Idly Rice, South Indian Rice, Werkeloos Rijst, Idli Riso, Idly Reis, Idly Riz, ENESAR, 5kg
11.95 €*2.39 € per 1kg 5kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
2.29 €*0.46 per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
8.99 €*4.79 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €* 2.19 € per Kg 5
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.66€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
19.95 €*3,99 € per 1Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
24.95 €*0,2395 € per 100g 10kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Fenugreek seeds, Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, Bulk package, TRS, 300g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Bottle Gourd, Lauki, Ghi, Suraikai, Indian Vegetable, 1 piece (600g-700g)
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Basmati Rice, Chawal, Briyani Rice, Tilda,1Kg 
