Hot Bombay Mix, Namkeens, Indian Savoury Snacks, 450g
Hot Bombay Mix, Namkeens, Indian Savoury Snacks, 450g
2.99 €*0.66 € per 100g 450g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
1.49 €*2.98 € per Kg 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*1.99€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
2.99 €*0.66 € per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*2.745 € per Kg 2Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
18.95 €*3,79€ per 1 kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.299 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Fenugreek seeds, Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, Bulk package, TRS, 300g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Bottle Gourd, Lauki, Ghi, Suraikai, Indian Vegetable, 1 piece (600g-700g)
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Basmati Rice, Chawal, Briyani Rice, Tilda,1Kg
Basmati Rice, Broken, Chawal, Tilda, 10kg
Butter Chillies, Curd Chillies, Ostemasse Chillies, Molke-chili, Quark Chilischoten, Annam, 100g
Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10 kg 


