Green Peas, Garden Peas, Pea, Pattani, Bio, Organic, Davert, 500g
Green Peas, Garden Peas, Pea, Pattani, Bio, Organic, Davert, 500g
2.99 €*0.60€ per 100g 500g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.59 € – 9.49 €*from 5.18 € per 1 Kg 0.5g - 2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.59 € – 9.49 €*0.458 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.19 € – 3.49 €*from 1.19 € per 100g 100g - 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.29 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.79 €*0.30€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 € – 5.99 €*3.58 € per 1 kg 500g - 2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*2.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.398 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Sambhar Powder, Masala Mix, South Indian Special, MTR, 200g
Bitter Gourd, Karela, Pagarkai, Indian Vegetable, 250g
Pongal, South Indian, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
long fresh Brinjal, Kathirikai, long Indian brinjal,200-300g
Coconut, fresh, Nariyal, 1 Stk
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g 

