Dal Fry, Dal Tadka – North Indian Special, Ready to Eat, Readymade Meals from MTR brand 300g
Dal Fry, North Indian Special, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
2.29 €*0.76€ per 100 g 300 g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.29 €*0,76 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.74 € per piece 4 pieces
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0,99 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.67€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Pav Bhaji Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Ajwain, Thymol Carom Seeds, Omam, TRS, 100g
Schani Chapatti / Roti, 15 Pieces, Fresh, Ready to Ea 

