Fresh Chapathi also known as Indian Roti, ready to eat, readymade – Just heat and eat – 10 Pieces
Schani Chapatti / Roti, 15 Pieces, Fresh, Ready to Ea
4.99 €*0.67€ per 100g 750g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100 g 300 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.29 €*0.35 € per Pieces 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.763 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.95 €*1.82 € per Piece 4-6 Pieces
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.83 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Pav Bhaji Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g 

