Banana Chips, Kerala Chips, Indian Snacks, annam, 170g
Banana Chips, Kerala Chips, Indian Snacks, annam, 170g
1.99 €*1,17€ per 100g 170g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
1.79 €*0.745 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.945 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100 g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.49 € – 3.29 €*From 1.49 € per 100g 100g - 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.49 €*1.247€ per 100g 360g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.90€ per 100g 200 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*1,83€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.645 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Urad Dhal Chilka, Urid Dal Chilka, Ulutham Paruppu, Split, TRS, 500g
Cardamom Green, Choti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Gari Cassava Flour, Coarse, Africa, TRS, 500g
Snake Gourd, Chichinda, Pudalangai, 500g
Ginger, fresh, Ingwer, Inchi, Adrak, 100g
Basmati Rice, Chawal, Briyani Rice, Tilda,1Kg
Mixed Pickle, Vegetable Pickle, Achaar, North Indian, Mild, Patak, 283g
Madras Curry Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Chicken Curry Masala Mix, Indian Spicy Masala, Shan, 50g
Stuffed Paratha Masala, MDH, 100g
Khaman Dhokla, Instant Mix, Gits, 180g 




