Aloo Paratha, frozen paratha, Haldirams, 400g
Aloo Paratha, frozen paratha, Haldirams, 400g, ONLY BERLIN
3.29 €*0.82€ per 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
1.79 €*0.745 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.82€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.90€ per 100g 200 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.45€ per 330g 330g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.40€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Alu Methi, Potato Peas Curry, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Organic Ayurvedic ghee, Indian clarified butter, Indian origin, Ayurvedic Foods, 190g
Paneer, Fresh Indian Cheese, Organic, 200g 






