Looking forward to buy indian groceries online ? Germany and Europe People , we present you the best deals and offers on Indian Groceries, food stuffs and much more to be delivered right at your doorstep. Grocery shop Online to buy indian grocery store for Indian, Sri Lankan food Products in Germany no more worrying of monthly budget and save buying online.
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.99 € per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs

Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
mudi coconut, coconut with tail, poojaitem, nariyal, 1 piece
Egg plant, fresh,Brinjal, Baingan, Indian Brinjal, small brinjal, 250g
Organic Ginger Cookies, ginger cookies, organic, Linea Natura, 175g

