Looking forward to buy indian groceries online ? Germany and Europe People , we present you the best deals and offers on Indian Groceries, food stuffs and much more to be delivered right at your doorstep. Grocery shop Online to buy indian grocery store for Indian, Sri Lankan food Products in Germany no more worrying of monthly budget and save buying online.
2.49 €*0.499 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0,99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.598 € per Pieces 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.087 € per100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*1,54€ per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Puliyogare Rice Instant Mix, Paste,Tamarind Paste, MTR, 200g
Ivy Gourd, fresh, Kovakkai, Tindora, Tondli, 250g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
Korma Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g

