Online Indian shop offers you with the sophisticated and Supreme quality herbs and spices of India at cheap rates to be made available at your doorstep anywhere in Germany and whole of the Europe. Register in online Indian shop and buy pakistani food with special discount offers.
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.99 € per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs

Egg plant, fresh,Brinjal, Baingan, Indian Brinjal, small brinjal, 250g
Organic Ginger Cookies, ginger cookies, organic, Linea Natura, 175g
Sona Masoori Rice, Chawal, Indian Rice, Annam, 5kg
Vindaloo Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 283g
Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g

