We keep our customers happy with their online shopping via our Online Indian shop. So, if you have any comments then please contact us via following communication channels.
You can contact us via Email directly (contact@online-indian-shop.com) or use our Contact form to communicate us.
You can also call us directly at +49 30 30345867 (Berlin) during the shop opening hours and we will help you immediately.
If you have any more questions, then please check our huge collection of most frequently asked questions from our customers.
1.99 €*0,40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.99 € – 20.99 €*9,99 € per 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*1,125 € per 100 g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.29 €*0.35 € per Pieces 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.50 € per 100g 1 Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*0.78 € per piece 500g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2,15€ per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.29 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99 € per 1 Stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*7.56 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
39.95 €*39.95 € per piece 1 kg
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs

Indian Wheat Flour, Atta, Aashirvaad, 10 Kg
Urad Dhal Chilka, Urid Dal Chilka, Ulutham Paruppu, Split, TRS, 2kg
Sambhar Powder, Masala Mix, South Indian Special, MTR, 200g
Biryani Rice Paste, Instant Cooking Paste, AHG, 50g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g