Chicken Tikka Masala Spice Mix at online indian shop is one of our most popular recipes and its refreshing taste makes it out-stand to most of the other Tikkas out there! what are you waiting for? shop for it now. Searching online shop to buy indian curry, then log on to Online-Indian-shop website and place your orders.
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.99 € per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs

Nag Champa Agarbatti, Insence Sticks, Agarbatti, NGR,15g
Vermicelli, Indian Noodles, Semiya, Sevai, TRS, 200g
Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
Sona Masoori Rice, Chawal, Indian Rice, Annam, 5kg

