Shopping via our online indian shop give your more value on your money and time, so, if you are happy with our service and enjoy the new online shopping experience of Indian groceries and spices online here in Europe, then refer your friends to our shop.
2.49 €*2.490 € per kg 1 kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*2.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*3.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.458 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.249 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.790 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1,79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 € – 2.49 €*0.99 € per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0,945 € per 100g 200
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Qasuri Methi Leaves, Fenugreek Leaves, TRS, 100g
Plantain, fresh, Raw Banana, Valakkai, Africa, 1kg
Dosa Mix, Instant Dosai Flour, South Indian Breakfast, MTR, 500g
Guava, fresh, 300-500g
Corn Flour, Fine, 500g
Condensed Milk, Sweetened, Thai, Longevity,305ml (397g)
