Urad Daal, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.59 € – 9.49 €*from 5.18 € per 1 Kg 0.5g - 2Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.40€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.398 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.99 €*0.30€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.298 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.558 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.99 €*3.495 € per 1Kg 2kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 € – 5.99 €*0.358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 500g
Mint Chutney, Pudhina, Podina Relish, Schani, 240g
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Tandoori Marinade Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 312g
Mixed Pickle, Vegetable Pickle, Achaar, North Indian, Mild, Patak, 283g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, TRS, 100g
Snake Gourd, Chichinda, Pudalangai, 500g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g 

