Hot Tomato Pickle also known as Thakkali Thokku from the popular South Indian Priya Brand.
Tomato Pickle, Thakkali Thokku, Hot, Priya, 300g
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23€ per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
3.49 € – 16.99 €*3.49 € per glas 312g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23€ per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100 g 300 g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Dry Mint Leaves, Pudina, NGR, 10g
Gari Cassava Flour, Coarse, Africa, TRS, 500g
Coriander Leaves, Cilantro, Hara Dhania, Kothamalli, 50g
Rice Flakes, Beaten Rice, Poha, Aval, Chivda, White, Periyar, 300g
Madras Curry Powder, Indian Spicy Powder, Mild, TRS, 100g
Tamarind, Emli, Puli, 400g
Mango Pickle, Avakaya Pickle, Mangai Oorugai, Raw Mango Pickle, Priya, 300g 



