Thali Plate, Indian Plate, Steel Plate, 420g
Thali Plate, Indian Plate, Steel Plate, 420g
4.95 €*4.95 € per piece 420g inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.69 €*0.850 € per 100g 160g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.645 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*1.65€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.99 €*0.70 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Butter Chicken Masala, Spicy Masala Mix, MDH, 100g
Korma Curry Masala, Spices Mix, Shan, 50g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece
Madras Curry Powder, South Indian Spices Mix, Mild, TRS, 100g
Plantain, fresh, Raw Banana, Valakkai, Indian Plantain, 1 piece
Chicken Curry Masala Mix, Indian Spicy Masala, Shan, 50g
Gawar, Kotthavarangai, Guarbean, Ghori Kai, Goruchikkudi Kayilu, 250g
Long Beans, Fresh Indian Vegetables, 250g
Tilda Basmati, original, pure Basmati Rice, indian Reis, 5Kg
Dosa Instant Mix, South Indian Dosai Mix, Periyar, 1Kg
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, TRS, 100g
Lime Pickle, Lemon, Nimbu, South Indian Pickle, Priya, 300g
Tea-Plus Masala, Chai Masala, Tea Spices Mix, MDH, 35 g
Vallarai Leaves, Brahmi, Centella asiatica, Gotu kola, 200g
Upma Rava, Semulje, Griesmeel, Semolino, Griss, Semoule, Annam, 1kg
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, Big Pack, NGR, 250g
Yogi Tea Organic, Bio, Classic Chai, Loose Tea, Cinnamon Spices, 90g
Khaman Dhokla, Instant Mix, Gits, 180g 





