Tamarind-Date Chutney, Puli Chutney, Schani, 240g
Chana Dal, Bengal Gram, Kadalai Paruppu, Channa,Split, NGR, 500g
1 × 1.49 €2.98 € per Kg
Cheeda Spiced Murukku, South Indian Snacks, Namkeens, Murukku, Periyar, 180g
1 × 1.99 €1,10€ per 100g
Coriander Leaves, Fresh, Hara Dhania, 50g
1 × 0.99 €0,99 € per bundle
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
1 × 0.79 €0.30€ per 100g
Meat Curry, Mutton Masala, Spices Mix, Shan, 100g
1 × 1.49 €1.49 € per 100g
Ajwain, Thymol Carom Seeds, Omam, TRS, 100g
1 × 1.49 €1.49€ per 100g
Lime Pickle, Lemon, Nimbu, South Indian Pickle, Priya, 300g
1 × 2.99 €0.99 € per 100 g Subtotal: 11.23 €
2.99 €*1.25€ per 100g 240g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!