Sona Masoori Rice, Chawal, Trditional, Indian Rice, NGR, 5kg
Sona Masoori Rice, Chawal, Trditional, Indian Rice, NGR, 5kg
11.95 €*2.195 € per Kg 5 inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Related products
3.79 €*0.95€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0,38€ per 100 g 800g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
5.49 €*2.745 € per Kg 2Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.57€ per 100g 250g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.99 €*0.99 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.29 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.23 € per 100g 283g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*0.695 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*6.985€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Alu Methi, Potato Peas Curry, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Tilda Basmati, original, Basmati Rice, Indian Rice, 2Kg
Organic Ayurvedic ghee, Indian clarified butter, Indian origin, Ayurvedic Foods, 190g
Paneer, Fresh Indian Cheese, Organic, 200g
Puliyogare Rice Instant Mix, Paste,Tamarind Paste, MTR, 200g
Basmati Rice, Extra Long, Chawal, Simran, 10 kg
Small Onions, Piyaaz, Vengayam, Fresh, 250g
Garlic Powder, Lahsun, Ulli, Poondu Podi, TRS, 100g
Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g 

