Sago Sabudana also known as Tapioca Pearls used to prepare popular indian sweet puddings like Payasam and Kheer.
Sago Sabudana, Tapioca Pearls, Medium, TRS, 300g
1.99 €*0.66€ per 100g 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
4.99 €*1.65€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.15€ per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.790 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.995 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.827 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1,00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Desi Parathas, Indian Parathas, Flatbread, 4 Pieces
Ivy Gourd, fresh, Kovakkai, Tindora, Tondli, 250g
PG Tea Loose, Indian Black Tea, 232g
Yam, Elephant Kilangu, fresh, Senai Kilangu, Suran, 400g-500g
Lime Pickle, Achar, Urugai, Lemon, Patak, 282g 





