Brown Rice Flour Fried, Ground Flour, Arisimaavu, Periyar, 1kg
Brown Rice Flour Fried, Ground Flour, Arisimaavu, Periyar, 1kg
2.99 €*0.30 € per 100g 1kg inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.99 €*1.11 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
1.79 €*0,358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.249 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.50€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.25 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.42 € per 100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Basmati Rice, Broken, Chawal, Tilda, 10kg
Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Sambar Mix, Instant Sambhar Mix, South Indian, GITS, 100g
Rice Flakes White, Beaten Rice, Poha, Aval, Chiva, Annam, 500g
Cardamom Green, Choti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
Sona Masoori Rice,Periyar Chawal, Indian Rice, Premium, Parboiled, 5kg 

