Methi Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300
Methi Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
2.79 €*0.93€ per 100g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
2.79 €*0.93€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.40€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.845 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*1.40€ per 100 g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.89 €*0.945€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.82€ per 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.790€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.00€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0.895 € per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Chana Dal, Bengal Gram, Kadalai Paruppu, Channa,Split, NGR, 500g
Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
Chilli Pickle, Hari Mirch ka Achar, Pachai Milagai, Green Chilli Sliced, Priya, 300g
Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g 







