Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar,5 kg
Matta Rice, Red Matta Rice, parboiled rice, Kerala, Periyar, 5kg
10.90 €*0.165 € per 100g 5kg inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
3.49 €*3.49€ per kg 1 kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.25 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46 per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.50€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.66€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
11.95 €*2,59 per Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.99 € – 17.99 €*From 3.99 € per 1Kg 1kg - 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*0.40 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.35 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.79 €*0.279 € per 100g 1Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Prestige Pressure Cooker, Rice Cooker, Aluminum, Indian, 3L
Organic Basmati Rice, Brown Basmati Rice, Bio, Davert, 500g
Paneer Butter Masala, Ready to Eat, Readymade, MTR, 300g
Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
Ivy Gourd, fresh, Kovakkai, Tindora, Tondli, 250g
Mango Pickle, Avakaya Pickle, Mangai Oorugai, Raw Mango Pickle, Priya, 300g
Golden Phoenix Rice,Chawal, Thai, 4.5 Kg 

