Fennel, whole, plastic bottle, NGR 350g
Fennel, whole, plastic bottle, NGR 350g
3.49 €*1,00€per 100g 350g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*6.01 € per 100g 30g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.19 € – 3.49 €*from 1.19 € per 100g 100g - 400g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 € – 2.29 €*From 1.29 € per 100g 100g - 250g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*3.98€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*0.99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.39 €*1.39 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Idli Mix, Rice cake, South Indian, Instant Idly Flour, Periyar, 1Kg
Toor Dal, Yellow Split Pea, Tuvar Dhal, Thuvaram Paruppu, Red Gram, TRS, 500g
Mint Chutney, Pudhina, Podina Relish, Schani, 240g
Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
Alubia Beans, White Kidney Beans, Cannellini Beans, TRS, 500g
Mint, fresh, Mint Leaves, Pudina, 50g
Tandoori Marinade Paste, Indian Cooking Paste, Patak, 312g
Mixed Pickle, Vegetable Pickle, Achaar, North Indian, Mild, Patak, 283g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
Cashew Nuts, Kaju, Mundiri Paruppu, TRS, 100g 

