Chicken Biryani Masala Mix, Spicy Masala Mix, Shan, 50g
Malay Chicken Biryani Masala Mix, Spicy Masala Mix, Shan, 60g
1.29 €*2,15€ per 100g 60g inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
In Stock. Delivery: 1 to 3 days!
Related products
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2,15€ per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.15 € per 100g 60g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Basmati Rice, Broken, Chawal, Tilda, 10kg
Garlic Powder, Lahsun, Ulli, Poondu Podi, TRS, 100g
Madras Curry Powder, Indian Spicy Powder, Mild, TRS, 100g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
Shami Kabab Masala, Spices Mix, Shan, 50g 

