Annam, Kithul Jaggery Syrup, Wien Palm, Vellam, Sri Lanka, 375ml
| Energy | 328 KCAL (1371 KJ) |
|---|---|
| Protein | 0,7 g |
| Carbohydrates | 81,20 g |
| Fats | 0,10 g |
Fenugreek seeds, Methi Seeds, Fenugreek, Vendhayam, Methi Dana, Bulk package, TRS, 300g
1 × 2.69 €0.763 € per 100g
Boiled Chickpeas, Cooked Chole, Kabuli Chana, Tin, TRS, 400g
1 × 0.79 €0.30€ per 100g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg
1 × 2.49 €0.249 € per 100g
Cardamom Black, Moti Elaichi, Yelakkai, Aromatic Spices, TRS, 50g
1 × 2.99 €5.98€ per 100g
Popcorn Maize, Homemade Popcorns, TRS, 500g
1 × 1.49 €0.298 € per 100g
Brown Lentils ,Brown Masoor dal, TRS, 500g
1 × 1.99 €0.40€ per 100g
Khaman Dhokla, Instant Mix, Gits, 180g
1 × 1.49 €0.827 € per 100g Subtotal: 13.93 €
4.49 €*1.20€ per 100ml 375ml inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sold Out!
Annam, Kithul Jaggery Syrup, Wien Palm, Vellam, Sri Lanka, 375ml
| Energy | 328 KCAL (1371 KJ) |
|---|---|
| Protein | 0,7 g |
| Carbohydrates | 81,20 g |
| Fats | 0,10 g |