In this section we explain with a step by step guide on how to order products easily in our online shop. Please be patient.. we will update this page soon.
1.25 €*2.50 € per 1 kg 200-300g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
3.99 €*3,99€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*5.99 per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*0.87€ per 100g 400g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*0,358 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.458€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*2.99 € per 100ml 100ml
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.29 €*0.33 € per 100g 1kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*2.580 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.39 €*1.14€ per 100g 210g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
4.99 €*0.67€ per 100g 750g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Urad Whole, Lentils, Whole, Black Gram, TRS, 2kg
Dosa Mix, Instant Dosai Flour, South Indian Breakfast, MTR, 500g
