Online Indian shop offers you with the sophisticated and Supreme quality herbs and spices of India at cheap rates to be made available at your doorstep anywhere in Germany and whole of the Europe. Register in online Indian shop and buy pakistani food with special discount offers.
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.99 € per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs

Gram Flour, Chickpea Flour, Besan, Kadalai Maavu, NGR, 500g
Roasted Mung Dal, Split Moong Beans, Yellow Dal, Paasi Parupp, Annam, 500gms
Pappad, Madras Pappad, Poppodum, Appalam, TRS, 200g
Mango Pulp, Mango Puree, Unsweetned, 500g
Super hit, Sathya Nag champa, Agarbathi,15g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g
Methi Paratha, frozen paratha, Haldirams, 300g, ONLY BERLIN
Dosa Mix, Instant Dosai Flour, South Indian Breakfast, MTR, 500g
Butter Chicken Paste, Instant Cooking Paste, AHG, 50g
Steamed Wheat Flour, Sri Lanka, Annam, 1 kg

