We keep our customers happy with their online shopping via our Online Indian shop. So, if you have any comments then please contact us via following communication channels.
You can contact us via Email directly (contact@online-indian-shop.com) or use our Contact form to communicate us.
You can also call us directly at +49 30 30345867 (Berlin) during the shop opening hours and we will help you immediately.
If you have any more questions, then please check our huge collection of most frequently asked questions from our customers.
19.95 €*3,99 € per 1Kg 5kg
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.99 € – 2.49 €*From 1.99 € per 100g 100 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.99 € per 100 g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.49 €*0.99 € per 100 g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.70 €*0.70 € per 1 stk 1 stk
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*0.99€ per 100g 200g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
12.95 €*12.95 € per piece 400g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.29 €*1.29 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
0.99 €*1.980 € per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*1.11 € per 100g 180g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.576 € per 100g 397ml
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs

Kala Jeera, Caraway Seeds, Shahi Jeera, Jeeragam, TRS, 50g
Soan Papdi, Indian Sweet,Haldirams, Classic, 250g
Basmati Rice, Chawal, Briyani Rice, Tilda,1Kg
Ponni-Reis, Raw Rice, Periyar, 1kg
Coconut, fresh, Nariyal, 1 Stk
Lime Leaves, Dried, Lemon Leaves, Elumichai ilai, Thailand, 25g
Oil lamp, clay lamp, Diya, Sutti, Deepam, Diwali, Diwali Special, 7 pieces