Chicken white korma is a spicy blend of chicken and spices. one of the popular Indian dish, milder in taste and color but it is as delicious as the regular korma. order and get it shipped anywhere within Germany and Europe. Looking to buy spices in bulk , the right shopping website for original Indian Groceries and spices online.
2.49 €*0.499 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0,99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.598 € per Pieces 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.087 € per100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*1,54€ per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Ivy Gourd, fresh, Kovakkai, Tindora, Tondli, 250g

