previous arrow
next arrow
Slider
Product Price Quantity Subtotal
× Haleem Masala Mix, Spices Mix, Shan, 50g
1 x 1.29 €2.58€ per 100g
1.29 €2.58€ per 100g
1.29 €
× Red Kidney Beans, Rajma, Sivappu Karamani Sundal, TRS, 500g
1 x 1.99 €0.40€ per 100g
1.99 €0.40€ per 100g
1.99 €
× Idli Instant Mix, South Indian Special, Steamed Rice Cake, Gits, 200g
1 x 1.49 €0.645 € per 100g
1.49 €0.645 € per 100g
1.49 €
× Bio Black Beans, Whole, Black Gram, Davert, 500g
1 x 2.29 €0.458€ per 100g
2.29 €0.458€ per 100g
2.29 €
× Poori, Bhatura, Fresh, Ready to Eat, Readymade, Schani, 15 Pieces
1 x 5.29 €0.35 € per Pieces
5.29 €0.35 € per Pieces
5.29 €
× chappathi_atta_schani_5kg Chakki Atta, Whole Wheat Flour, Roti Atta, Schani, 5Kg
1 x 7.95 €0.16€ per 100g
7.95 €0.16€ per 100g
7.95 €
× Cinnamon, Pattai, Lavang Patta, Annam, 100g
1 x 3.99 €3,99€ per 100g
3.99 €3,99€ per 100g
3.99 €
× Shami Kabab Masala, Spices Mix, Shan, 50g
1 x 1.19 €1.980€ per 100g
1.19 €1.980€ per 100g
1.19 €
× Meat Curry, Mutton Masala, Spices Mix, Shan, 100g
1 x 1.49 €1.49 € per 100g
1.49 €1.49 € per 100g
1.49 €
× Red Chillies,Whole Extra Hot, Lal Mirch, Milagai Vatral, TRS, 50g
1 x 1.29 €2.580 € per 100g
1.29 €2.580 € per 100g
1.29 €
Cart totals

Cart totals

Subtotal 28.26 €
Shipping

Shipping options will be updated during checkout.

Calculate shipping
Total 32.21 € (includes 0.54 € VAT 16%, 1.35 € Tax (5%))

Coupon