Looking for a place to buy dried organic seeds and lentils online? wait your search ends here. buy lentils online with just a mere click on online indian shop and treat yourself to this highly nutritious staple food. Best online shopping market to buy peapod grocery with cheap and best price anywhere in Germany and Europe.
1.29 €*2.58€ per 100g 50g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*0.99 € per 100g 150g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.46€ per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
Sale!
17.95 €*17.95 € per set
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
1.99 €*7,96 € per 100g 25g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
3.49 €*1.02 € per 100g 340g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
14.99 €*2.99 € per 1 kg 5Kg
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
9.49 €*0.47€ per 100g 2Kg
inkl. ges. MwSt:7% und zzgl. Shipping Costs

Gram Flour, Chickpea Flour, Besan, Kadalai Maavu, NGR, 500g
Roasted Mung Dal, Split Moong Beans, Yellow Dal, Paasi Parupp, Annam, 500gms
Pappad, Madras Pappad, Poppodum, Appalam, TRS, 200g
Mango Pulp, Mango Puree, Unsweetned, 500g
Super hit, Sathya Nag champa, Agarbathi,15g
Ginger Garlic Paste, Adrak Lasun, Inchi Ulli Poondu, Heera, 210g

