Lightly seasoned chicken dish enriched with butter and cream is an all time favorite dish in Indian cuisine. very aromatic and easy to prepare with Online Indian shopis delicious butter chicken mix. Are you from Germany ? then refer your friends to buy how to make indian curry chicken in online Indian shop which works for customer satisfaction.
2.49 €*0.499 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0,99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.598 € per Pieces 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.087 € per100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*1,54€ per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Mango Chutney, Sweet, Indian Relish, Patak, 340g
Butter Chicken Paste, Instant Cooking Paste, AHG, 50g
Navaratan Korma, Vegetable Kurma, Readymade, Ready to Eat, MTR, 300g
Sona Masoori Rice, Chawal, Indian Rice, Annam, 5kg

