Being a quality-centric organization, we offer purest quality of broken basmati rice to our valuable clients at nominal price. Our range is rich in calories and energy and is widely used in a number of homes. A new online shop to buy dals Indian Groceries in Europe.
2.49 €*0.499 € per 100g 500g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0,99 € per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
7.95 €*0.795 € per piece 350g
inkl. ges. MwSt:16% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*0.598 € per Pieces 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
2.99 €*1.087 € per100g 175g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
6.95 €*1,54€ per 100g 450g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.49 €*1.49 € per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*1.79€ per 100g 100g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
2.29 €*0.76€ per 100g 300g
inkl. ges. MwSt:% und zzgl. Shipping Costs
1.79 €*3.58 € per 100 g 50 g
inkl. ges. MwSt:5% und zzgl. Shipping Costs

Dosa Mix, Instant Dosai Flour, South Indian Breakfast, MTR, 200g
Lime, fresh, Green Lime Fruit, Nimboo, 1 Piece

